haberlerimiz

Apart Yurt Genel Bilgi

-Aramadan Önce Bilinmesi Gerekenler -

Sıkça sorulan sorular

* Kaç kişilik odalarınız var ?

Özyuvam Apartta 1,2,3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır. Özyuvam Apart merkezde 19 odamızbulunmaktadır. Aynı şekilde şubemizde de 19 odamız bulunmaktadır. İki ayrı binada olmak üzere toplamda 38 odamız 60 yatak kapasitemiz vardır.

* Bütün odalarınızda mutfak banyo var mı ?

Evet apartımızdaki bütün odalarımız içinde mutfak banyo vardır. Ayrıca istenirse mutfağı odanın içinde olmayan odalarımızda mevcuttur. Mutfağı içinde olmayan odarımızın banyosu içindedir. Yani hangi alternatifi seçerseniz seçin banyonuz odanızın içinde size aittir.

* İmkanlarınız nelerdir ?

Odalarımızda kablo tv ve internet bağlantısı bulunmaktadır. 24 saat sıcak suyunuz hazır olarak bulunmaktadır. Çamaşır makinası, kuturma makinası, elektrik süpürgesi ve ütü ortak olarak kullanılmakta olup herhangi bir ücrete tabi değildir. 24 saat binamızda görevli bulunmakta olup ayrıca güvenlik kamera sistemimiz ve Pronet ( 5 Koruma ) alarm sistemimiz binamızda kuruludur.

* Yeriniz tam olarak nerede ?

Özyuvam Apart Kadıköyün merkezindedir. Aslında iletişim sayfamızda Google Maps te konumumuz tam olarak gösterilmiştir ancak yinede kısaca tarif etmeye çalışalım.
Kadıköy Altıyol Boğa Heykelinin paralel sokağında yani Bahariye Caddesine çıkarken sağdaki ilk sokaktadır. Rıhtıma vapur iskelesine 3-4 dakika. metroya 5-6 dakika metrobüse ve trene 10 dakika yürüme mesafesindedir. Özyuvam Apart II de bu süreler daha farklıdır. Rıhtıma vapur iskelesine 10 dakika. metroya 10-12 dakika metrobüse ve trene 5 dakika Bağdat Caddesine giden sarı dolmuşlara 2 dakika yürüme mesafesindedir.

* Üniversiteye olan yakınlığı nedir ?

Belkide en çok sorulan soruların başında gelmektedir. Şu an çeşitli üniversitelere nasıl gidilir ne kadar sürede gidilebilir sorularına cevap vermek için detaylı bir çalışma Özyuvam Apart tarafından yapılmaktadır.

Şunu söyleyebilirim ki Kadıköyün en merkezi yerinde bulunan apartımızdan hemen hemen bütün üniversitelere tek araçla gitme imkanı vardır. Avrupa yaklasında okuyan öğrencilerimiz bile apartımızda kalmaktadır. Sanıyorum bu Kadıköyün ve Özyuvam Apartın ulaşım açısından ne kadar avantajlı bir konumda oladuğunu göstermeye yeterlidir.

* Kahvaltı ve Yemek var mı ?

Bütün odalarımızda mutfak olduğu için apartımızda yemek çıkmamaktadır. Odalarımızda buzdolabı ve ocakta vardır. Yurtlarda kahvaltı verilmesiyle ilgili olarak dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta kahvaltı verilen yerlerde öğrencilerin bu imkanı ne kadar kullandıklarıdır. Edindiğimiz tecrübeler ve öğrenci yorumlarından yola çıkarak özellikle zaman probleminden dolayı bu imkanlardan öğrenciler yeterince yararlanmadığı sonucu çıkmıştır. Sizde çevrenizde bunu tecrübe etmiş bir öğrenciye danışarak bu durumu netliğe kavuşturabilirsiniz..Akıllı telefonunuzdan QR kod okuyucu (QR Reader ) ile harita bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Böylece Özyuvam Apartın adresini tam ve eksiksiz bir şekilde bulabilirsiniz. ( QR READER TapMedia Ltd sürümü ile şifrelenmiştir. Başka şifreleyici programlarda yanlış yer gösterme ihtimali vardır. Bu sebepten dolayı bu programı kullanmanızı tavsiye ederiz )

GEO Location
Latitude: 40.990386
Longitude: 29.027579

qr code


geri butonu
Geri Dön