odalarımız

Özyuvam Apart 1 Özyuvam Apart 2 Özyuvam Apart 3 Özyuvam Apart 4
Özyuvam Apart 5 Özyuvam Apart 6 Özyuvam Apart 7 Özyuvam Apart

ODALARIMIZIN ÖZELLİKLERİ

MUTFAK: Apart odalarımızda mutfak bulunmaktadır. Yine bütün odalarımızda buzdolabı ve ocak kullanıma hazır olarak vardır. Apart odalarınızın içinde bulunan mutfakta dilediğiniz yemeği rahatlıkla pişirebilirsiniz. Ortak kullanılan mutfaklardaki sıkıntıları Özyuvam Apart ta yaşamazsınız.

BANYO: Her odamızın içersinde duş tekneli ve duşakabinli banyo vardır. Ayrıca 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Özyuvam Apartta banyo için sıra beklemeniz gerekmez.

KABLOLU İNTERNET: Ethernet kablosu ile sağlanan bağlantı ile wireless ( kablosuz ) internette yaşanan sorunlardan ( Aşırı yavaşlık , Ip çakışması gibi ) uzak bağlantınızı gerçekleştirebilirisiniz.

KABLO TV YAYINI: Bütün odalarımızda kablo tv bağlantısı olup isteyen misafirlerimiz televizyon getirerek bu hizmetten ücretsiz yararlanabilirler.

ÇAMAŞIR, ÜTÜ ODALARI : Apart yurtlarımızda odalardan bağımsız çamaşır ve ütü odalarımız mevcuttur. Çamaşırlarınızı sorunsuz şekilde yıkayıp ütüleyebileceğiniz bu odalarda makinaları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Özyuvam apartta yalnızca çamaşır ve ütü odaları ortak kullanılmaktadır.