Hakkımızda

Özyuvam Apart

2007 yılında kurulan apartlarımız, Kadıköy'ün ve hatta İstanbul'un apart yurt sistemine sahip ilk işletmedir. İstanbul'un en nezih ve en huzurlu semti de seçilen Kadıköy'de merkez ve şube olarak 2 ayrı bölgede hizmet veren Özyuvam Apart, kurulduğu tarihten bugüne siz değerli misafirlerinden edindiği tecrübesiyle Kadıköy yurt ve kiralık oda sektöründe hizmetlerine devam etmektedir. Merkez binasında ve şubesinde 19 oda ve toplamda 38 ayrı odası ile 68 kişilik kapasitesi vardır. Bu odalar 1,2,3 ve 4 kişilik seçeneklerden oluşmaktadır.

Kurulduğu yıldan bu yana Özyuvam apartta yalnızca çalışan ve öğrenci bayanlar kalabilmektedir. Yalnızca bayanların kaldığı bir yeri tercih etmekte en önemli unsur güvendir. Güven bir işletmenin ruhudur ve terk ettiği zaman bir daha geri gelmez. 5 senedir işletmemizi terk etmeyen güvenimizle sektörde lider konumumuzu sürdürmekteyiz.

Bir çoğunuzun hayata atıldığı ve kritik dönemeçlere girdiği bu süreçte, rüyalarınızın tezahür etmesinin içinizde yarattığı heyecanı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. İşletmemizin temel prensibi sizin ve ailelerinizin endişelerini güvene dönüştürüp huzurla bu zamanı en verimli şekilde geçirmenizi sağlamaktır. Özyuvam Apart olarak sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyacağız.

Sabahları içinizde güvenle uyanırsanız her günü daha endişesiz daha mutlu geçirir ve o günleri bir çok muhteşem olasılıkla karşılayabilirsiniz.

Güveni bizimle hissedeceksiniz.

Özyuvam Apart 2018 yılına yeni şubesini Halitağa Caddesinde açarak faaliyetlerine hızla devam etmektedir.

Özyuvam Apart - Kadıköy Kız Apartları