Avantajlarımız

Ulaşım

Büyük kent İstanbul ve bu kentin temel sorunu ulaşım. İstanbulda yaşayanlar çok iyi bilir ki ikamet ettiğiniz yerden gideceğiniz yere (okula, işe, eğlenceye vs ) tek araçla gitmek çok avantajlı ve özellikle aranması gereken bir şarttır. Çünkü para ve ondan daha değerli olan zaman ulaşım anında ancak bu şekilde tasarruf ettirilebilir. Şimdi kadıköyün en merkezi yerinde bulunan apartlarımız ulaşım açısından nasıl imkanlara sahip hep beraber bakalım.

Otobüs ve Minibüs Durakları

Kadıköy bölgesinde otobüsler iki ayrı rotadan gidecekleri yerlere giderler. Apartımızın bu duraklara olan uzaklığı ise ; özyuvam merkenden 3-4 dakika, özyuvam II den 8-10 dakika yürüme mesafesidir. Rıhtım bölgesi öyle bir ulaşım bölgesidir ki buradan istanbulun hemen hemen her yerine tek araçla ulaşmak mümkündür. Rıhtım bölgesindeki bu duraklara ulaştıktan sonra artık işiniz çok daha kolay.

Deniz Ulaşımı

Vapur iskeleleri, deniz otobüsleri, tur-yol tekneleride rıhtım Bölgesinde ve apartımıza yürüyerek aynı mesafelerdedir. Buralardan Beşiktaş, Karaköy,Eminönü Vapurla 20-25 dakikadır. Ayrıca deniz otobüsleri Bakırköye çok kısa bir sürede ulaşır. Tur-yol tekneleri ise alternatif olarak düşünülebilir

Tren

Haydarpaşa Tren Garı Özyuvam Merkeze 10 – 15 Dakika
Söğütlüçeşme Tren İstasyonu Özyuvam II ye 8-10 Dakika yürüme mesafesindedir.Gideceğiniz yer tren yolu güzergahında ise bu duraklara çok kısa sürede yürüyebilirsiniz..

Metrobüs

Özyuvam merkeze 10-15 dakika
Özyuvam II ye 8-10 Dakika yürüme mesafesinde Söğütlüçeşme metrobüs durakları
Buradan Avrupa yakasına oldukça kısa sürelerde geçebilirsiniz.

Metro

Kadıköy - Kartal metrosu ile kartala olan mesafeniz 15 dakikaya inmiştir.

Sarı Dolmuşlar

Bostancı sahil yolu güzergahını izleyen sarı dolmuşlar özyuvam II ye yalnızca 3-4 dakkika özyuvam merkeze yine aynı sürede yürüme mesafesindedir.

Görüldüğü gibi Kadıköy özyuvam kız apartlarında ikamet ediyorsanız İstanbulun herhangi bir yerine ulaşmak diğer bölgelere göre kıyaslanmayacak kadar kolay ve avantajlıdır.

Sağlık Hizmetlerine Ulaşım

Apartımıza 2 dakika yürüme mesafesinde bir sağlık ocagı ve hemen yakınında bir çok eczane bulunmaktadır. Ayrıca Haydarpaşa Numune Hastanesi , Kadıköy Şifa Hastanesi, Göztepe Araştırma Hastanesi gibi Büyük hastanelere ulaşımda 5 – 10 dakika gibi kısa sürelerde gerçekleştirilebilir.

Güvenlik

24 saat güvenlik bulunan apartımızda giriş kapısı kesintisiz kayıt yapan kameralar ile izlenip kayıt altına alınmaktadır. Kızıltoprak Polis Karakoluda özyuvam apart II 2 dakika yürüme mesafesindedir.